Предложете ми име за сайт... - Софтуерен университет

Предложете ми име за сайт... - Софтуерен университет

+ Нов въпрос
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 231 Точки

Предложете ми име за сайт...

... трябва ми име свързано с web услуги. Сайта е за правене на уеб сайтове, банери, логота, поддръжка, сео и много други. Всичко свързано с уеб пространството. Искам сайта да започва с web... но всичко което пробвам е заето. Ако някой има идеи за хубави имена, ще му бъда много благодарен :)

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Общи приказки
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Webgadgets, webheaven, websanctuary

Все такива шашави работи ми се въртят на мен :D

1
birkoff avatar birkoff 46 Точки
и на мен, webassault трябва да е свободно.. :D :D :D

webwizards.com е свободно!
1
milen8204 avatar milen8204 302 Точки
За "WebTorch" не намерих нищо в Google. :)
0

Благодаря ви, ще чакам и други предложения.
webwizards.com - зает
WebTorch.com - заетwebassault.com - зает 

webheaven.com - зает

websanctuary.com - зает

0
VeselinDHristov avatar VeselinDHristov 3 Точки
Свободни са webseaside.com и web-customer.com, както и някои от вече споменатите, но с тире между думите: web-sanctuaryweb-assaultweb-torch.
1
VeselinDHristov avatar VeselinDHristov 3 Точки
Предложението е хубаво, но домейнът site-wizard.com е зает, а и колегата иска името на сайта да почва с web. :)
1
mesechina avatar mesechina 112 Точки

Един съвет от вече препатил - Когато си избереш име и тръгнеш да го проверяваш дали е свободно през някоя хостинг компания се убеди първо, че имаш парите да го вземеш на момента, защото вероятността утре или в другиден да е купено от компания занимаваща се с продажба на домейни е много голяма :)
Бях си избрала 3 имена за сайт. Вечерта ги тествах дали са свободни в една американска хостинг компания. И 3-те бяха свободни, но на сутринта когато реших да купя единия се оказа, че вече всички са заети...

1

Да знам, не ми е за първи път да си купувам домейн. И 20 лв не мисля, че са проблем за някой който иска да си пуска сайт, като това е най-ниския разход за сайт :)

1
mesechina avatar mesechina 112 Точки

Аз не говоря за размера на сумата,  а за това д ги имаш налични по сметка, от която да ги преведеш на момента. Естествено има и други начини (easypay например) , но при мен се получи така, че не го обмислих навреме и резултата беше налице :)

Както и да е да не ти разводнявам темата :))

0
it.vladimirov avatar it.vladimirov 17 Точки

Бих заложил на site.diamonds - лесно и кратко.
А колко други има още...

И myweb.land не е лошо.
Аз вече взех регистрации на малкото ми име и домейни като .pro и .guru. Да ги има за всеки случай за напред :)

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 760 Точки
webservicesbuddy.com
0
Много е дълго, нещо по кратко...
0
Alexandar avatar Alexandar 118 Точки

webuilding.com

За пояснение имам впредвид игра с думите :  web + building  и в същото време we + building .

3
Заето... 
0