Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KpuC_dSc avatar KpuC_dSc 0 Точки

Debug problem

Здравейте!Имам проблем,написал съм правилно конзолното упражнение за HelloCSharp,но когато натисна ctr+f5 конзолата-та ми стои празна.Когато натисна само f5,се появява конзолата заедно със HelloC# но изчезва след няколко секунди

Тагове:
0
Programming Basics
slls1 avatar slls1 43 Точки

влез в trade comissions ивиж дали има отметка на start project  и на  configurtion дали пише aktive(Debug)

0
KpuC_dSc avatar KpuC_dSc 0 Точки

Разбрах какъв е проблема,но е доста странен.Когато не съм свързан към Интернет се отваря без проблеми дебъгването,но когато се свържа отново се появява

0
18/01/2017 18:44:07
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.