Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Java книга Глава 5 - Упражнения -> задача 9 

немога да ти дам код щото съм го направил отдавна и я забравих,

има няколко начина 

единия начин е чрез намиране на единици/десетици/стотици,

другия е switch, като пак се използва единици/десетици/стотици,

и по другия copy-paste :D

 

0
18/01/2017 20:38:45
alienghost avatar alienghost 22 Точки

аз лично не знам синтаксиса на Java, ето ти на C# http://pastebin.com/jyexVFzC

0
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Според мен кода ти е супер лошо структуриран, но разбира се това е моето мнение, ако ти можеш да разбреш нещо от него аз не мога. 

 

 

0
Jordan_Dobrev12 avatar Jordan_Dobrev12 336 Точки

Първият път я направих със 100 if else-a

Ако числото е 1 изписва "one" , ако числото е 2 изписва 'two"  и т.н

Но има и друг начин , да разделиш числата на единици , десетици и стотици

Аз лично го направих с if else 100 пъти , понеже не се сетих веднага да разделя на единиците , десетиците и стотиците 

 

0
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Има няколко предишни теми за това, няма нужда от нови :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.