Loading...
dreemsuncho avatar dreemsuncho 9 Точки

C# Advanced Exam - 19 June 2016 Cubic Assault

Здравейте колеги, понеже направих две решения на задачата Cubic Assault и не видях някой с подобен проблем и реших да направя нова тема, та въпроса ми е понеже цял ден се чудя защо едното минава а другото дава 70Т ако някой има интерес да прегледа решенията и да сподели ако вижда каква точно би била разликата между отговорите и кои тестове биха се провалили понеже аз не можах да измисля такива, а задачата е дадена без тестовете,  ще съм благодарен много.

Wrong soluton:

Correct solution:

Тагове:
0
C# Advanced
Vladix avatar Vladix 75 Точки

Здравей, 

На грешното решение 3-те теста гърмят ли ти или дават грешен резултат. Ако гърмят проблема е при сплитването на инпута т.е

има разлика ако го направиш по:

случая грешния – .Split(new char[] { '-', '>' }, StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries) и 

правилния – .Split(new string[] { " -> " }, StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries)  

Поздрави

 

0
dreemsuncho avatar dreemsuncho 9 Точки

И двата сплита са едни и същи, единствената разлика в кода е, че единият път трансформирам метеорите в метод (грешното решение), а в правилното ги правя венага след прочитането и въпреки това не мога да разбера кое точно може да гърми.

Мерси за бързия отговор.

*И дава грешен отговор а не гърми моя грешка

0
19/01/2017 15:59:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.