Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Кой модул е по-лесен?

Здравейте аз се записах преди 3 дена за модул C# Web, но чух от приятел, че този модул е по-труден от C# DB fundamentals и други модули. Аз досега съм бил само в модулите Programming fundamentals, Software technologies и JS core. Въпросът ми е следния: Аз се ориентирам в C# професионален модул и искам да разбера кои от следните модули да запиша първо; C# web, C# DB fundamentals, или C# fundamentals? В смисъл кой от тези модули е най-логично да запиша пръв, за да ми бъде по-лесно, защото примерно за C# DB fundamentals ще се изисква да знам OOP, а ООР се учи предполагам в C# fundamentals подробно?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Wencii avatar Wencii 90 Точки
Best Answer

За C# Web ще ти трябват знанията от Fundamentals(OOP) и DB. Най - логично, според мен, е да караш както е дадено в програмата, но C# Fundamentals има чак Май месец, затова, за да не чакаш, можеш да запишеш DB и да се молиш знанията от Programming Fundamentals по OOP да ти стигнат laugh 

1
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Ако положи достатъчно усилия, ще го изкара успешно. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.