Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

yavormmihailov avatar yavormmihailov 3 Точки

Мнения за лекторите!

Понеже чух много различни мнения за нашите лектори бих искал да разбера и вашето мнение. Може да кажете мнението си по-долу.

Според мен един добър лектор не трябва да се страхува да научи нещо ново на самия курс от някой от участниците както един учител в училище би трябвало да слуша и да уважава мнение различно от свойто собсвено. Може би е добре един лектор да се интересува защо нещо е така и как то работи на по-елементарно ниво а не да показва и използва нещо пред другите само защото го е практикувал от 6месеца и знае добре какво прави но не и как. Според вас какви способности трябва да притежава един лектор за да го сметнете за добър?

Тагове:
2
Общи приказки
Desso avatar Desso 146 Точки

Според мен най-важното е един лектор не само да разбира материята и да решава задачите от раз, но и да има лекторски умения - т.е. да знае как да преподава и да обясни дори и най-сложните неща така, че поне 95% от присъстващите в залата да разберат абсолютно всичко. Да умее да се постави на мястото на слушателите, за да може да им поднесе информацията по разбираем за тях начин. Това си е природен талант и не всеки го може. Както във футбола от не всеки добър футболист става добър треньор, така и при програмирането от не всеки добър програмист става добър преподавател. Дори бих казал, че във футбола най-добрите треньори са били посредствени като футболисти, а най-добрите футболисти като започнат треньорска кариера се провалят. Просто за двете неща се изискват различни умения, макар че има и доста общо.

 
Иначе засега съм доволен от лекторите в СофтУни. Но няма как за 2 лекции по 2 часа седмично да ни научат на всичко. Трябва и доста работа вкъщи.
3
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Тук ще използвам темата да призова някой ако има забележки към моите лекции да даде малко feedback. Ще се постарая да го оправя.

7
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Владо, направи ми впачатление, че звукът при видеата от твойте лекции за Web Fundamentals е с повече шум, по-лошо се чува гласа ти някак, за разлика от записите на Наков, където звукът е кристален и ясен.

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

И аз се включвам към призива на колегата VGeorgiev - премам всякакви препоръки, критики и общи коментари (каквото и да е) към моите лекции :) Целия екип на СофтУни сме тук да Ви помагаме във всяка една насока, така че ако мислите, че нещо може да се подобри споделете с нас - винаги се радваме на всякакъв вид обратна връзка :)

7
h4s3eb avatar h4s3eb 0 Точки

best morning desert safari dubai  there website provide the best service in dubai i will suggest you to use there service in dubai when you visit in dubai 

0
1
yisoo avatar yisoo 1 Точки

I’ M Sorry
If It’ S All Too Much, Every Day You’ Re Here, I’ M Healing
And I Was Runnin ' Out Of Luck 
I Never Thought I’ D Find This Feeling
    'Cause I’ve Been Hearing Symphonies 
Before All I Heard Was Silence
A Rhapsody
For You And Me
    (A Rhapsody
        For You And Me)
And Every Melody Is Timeless. happy wheels  run 3

-1
2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.