Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kikata avatar kikata 1 Точки

Благодаря, проблемът ми е как да стигна до html в joomla, иначе ми е ясно откъде да взема кода за верификация и как и къде да го пейстна, поне на теория,  засега. единственото, което достъпвам в joomla administrator на моя сайт, не е html. ако някой, наясно с joomla, може да помогне - благодаря предварително.

0
SickJack1 avatar SickJack1 0 Точки

Здравей,

Аз също ползвам Joomla. Проблема го реших по следният начин:

Ако си качил Analytics на сайта, в сърч конзолата има опция да да верефицираш собственост чрез кода на Аналитикс. Просто следвай инструкциите и всичко ще е ок.

Ако не си качил Аналитикс, то тогава трябва да започнеш първо с това! В Joomla за НЕкодери като мен има 1 мнгого готин плъгин, който аз лично ползвам и съм много доволен

https://extensions.joomla.org/extensions/extension/site-management/analytics/eorisis-google-analytics/

Безплатен е!. Качваш си го на сайта. След като го стартираш, трябва само да вкараш в него акоунт номера, който ти е генерирал Google analytics (Не ти икса целия скрипт, а само номера, той e UA-XXXXXXXX). МНого е лесно. 

След това си верифицираш GSC като избираш пътя през Analytics. И си готов!

0
27/01/2017 09:57:21
kikata avatar kikata 1 Точки

Благодаря! Обяснението ти е много добро и помага! Сега искам да кача xml sitemap, но не успявам -явно не ми е ясен принципа изобщо на работа наплъгините. Ъплоднах esk package, но не успява да го задействам, за данаправи сайтмап. някакви идеи?

0
kikata avatar kikata 1 Точки

Online съм. Но бих приела подобна помощ. Ако имате време. Благодаря отново. 

0
abdullahhasan avatar abdullahhasan 0 Точки

SEO is a term of search engine optimization that optimize your website rank in a search engine by performing several techniques like keyword research, on-page, link building and many other techniques which help in improving website rank in search engine and that is the cause when your website rank is on top so most of the visitors engaged with you. https://ccodez.com/seo

0
13/05/2020 11:51:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.