Loading...
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

VS дава различен output на различни устройства

значи,имам много странен проблем в момента.Рових из нета но никъде не намерих някакво решение или поне подсказка как да се оправя.Имам 2 инсталации на VS eдна на настолния си компютър и една на лаптопа. И си решавам задачи и общо взето привиквам с C# ..

Започнах да решавам една от старите задачи при която се иска да се вкарат 4 числа от които да се направят определени изчисления.

Те са дробни числа 0.194 и 19.4 и незнам защо VS инсталиран на настолния ми компютър решава да ми даде -3 като отговор и да затвaря конзолата. Пробвах на лаптопа всичко си работи нормално,абсолютно същите числа код и тн..дори решение.? Честно скоро не съм бил объркван така сериозно от Microsoft shit....

Тагове:
0
Общи приказки 23/01/2017 20:20:49
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Пиши по ясни заглавия :)

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

честно казано дори незнаех как да го форматирам въпроса.. Той реално направо си crash-ва на настолния но интересното е че задачата е 100/100 в Judge.A с другите компилации си работи нормално и други цели числа.

1
ThePSXHive avatar ThePSXHive 436 Точки

Кодът?

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

http://pastebin.com/BakKFuzK

Реално,не мисля че кода прави проблема,по-скоро VS прави някаква грешка с 2те дробни числа едно след друго.

0
ThePSXHive avatar ThePSXHive 436 Точки

Доколкото е необходимо да се обърне внимание на регионалните настройки, си прав. Но останалата част от проблемите произтичат от кодът. Не трябва да включваш нищо, което не се изисква в задачата, а това включва и съобщения при извеждането на резултатът; в случая, премахни "обща сума=".

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

ами не не е от регионалните настройки не е и от тоя текст.. Имам чуството че просто VS е скапал нещо и ще трябва да го преинсталирам,и да тегля няколко майни на Microsoft :D докато го правя. :Д

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.