Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolaysimeonov avatar nikolaysimeonov 22 Точки

[Лекции] Fast Track PHP/MySQL

Здравейте,

Изключително съм недоволен от последните 2 лекции във курса за Масиви и Низове. Първо имаше забавяне с качването на видеата, това го преживях, но днес след като установих, че ги има вече качени направо останах покрусен. Звука от видеото с камера е меко казано ужасен както и не се вижда добре това, което се презентира. За да разбера нещо от въпросните лекции трябва да отворя в намален прозорец видеото, да се напрягам да чуя за какво иде реч, в същото време да съм си отворил презентацията на PowerPoint и да се взирам както във видеото така и в презентацията с надеждата да ми влезне нещо в главата. Надявам се да има и нормално видео към уроците. Другото което ми направи впечатление, е че домашното което е за Низове ми отваря презентацията за низове вместо домашното към него.... Просто без коментар. Остава ми да се надявам, че ще има някакви корекции преди да е изтекъл срока за предаване на домашните.

Тагове:
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте,

Видеата по принцип се качват в работно време - това че първите два пъти са били качени в неделя беше понеже лекторът е отделил от собственото си време за обработка. Що се отнася до качеството на видеото - съгласна съм, че не се вижда особено, когато се пише код, но слайдовете се четат. По звука не мисля че има проблем - има леко ехо, но се чува без проблем.

Линкът с домашното е оправен. Увеличила съм срока за предаване на домашно като компенсация.

1
mmddimitrova avatar mmddimitrova 433 Точки

Много от студентите в СофтУни не смеят да кажат, че нещо не им е удобно или не им харесва по много причини - ще ги квалифицират за мрънкачи, ще имат проблеми с екипа на СофтУни, ще имат 100 минуса. Браво на Николай, че е изказал мнението си. Наков цени това.

Качеството на звука при видеата снимани с камера пада значително спрямо видеата, които са като слайдове. Звукът може да е чист, но се губят доста думи. Трябва постоянно да спираш, да връщаш, да си навръзваш сам какво би трябвало да е казано. Много е неудобно, но по-лошото в случая - изморяваш се от напрягане да чуеш. Ще кажете, че качеството е много по-добро в сравнение в други центрове за обучение и ще сте прави, но целта не е да се сравняваме с тях, а хората, които са онлайн да могат да си изгледат лекцията спокойно.

Правя уточнение, че имам този проблем само при видеата с камера. Много бихте ми помогнали ако първо качвате видеата със слайдове.

Също така осъзнавам, че няма как да работите по 24ч. без почивка, но не е ли възможна друга организация при качването на видеото? Неефикасно е да имаш достъп до лекцията си 3, 4 дена след като е била проведена. 

Изпитвам огромно уважение към целия екип на СофтУни и им благодаря за всичко, което правят.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.