Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Видео - PHP Installation, Configuration and Basic Syntax проблем?

Здравейте, заглавието не е много добро, но толкова мога - та на въпроса само това видео, което е от стената ли ще има, защото е адски тихо и защо се бавят толкова видеата? Онлайн потребителите едва ли не дебнем кога ще бъде пуснато видеото не знам каква обработка му правите, но става така, че се изостава, а курсът е интензивен. Какво се случи на предния тех модул, който мина видеата се качваха едно на следващия ден другото на същия ден и в един момент човек не успява да прегледа нещата както трябва мисля, че трябва да се обърне внимание на това нещо. Малко ми се препокрива на места запитване с другата тема но ...

Тагове:
2
PHP Fundamentals 24/01/2017 14:42:19
gdurankiev avatar gdurankiev Author 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

На страницата са качени подобрени видео материали за занятието :) 

Благодарим ви за търпението!

1
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

Абсолютно съм съгласен с теб.... според мен от видета от камерата няма смисъл.... нито се чува нещо нито се вижда по-добре да качават с предимство видеото от екрана, от него се вижда какво показва лектора на лаптопа и звукът от микрофона!

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6846 Точки

Ще качим в най-скоро време и видео от екрана на лектора.

2
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

А дали софтУни ще направят отново фб група ?

0
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Да предположа ли, че е имало проблем с записа и трябва да го направите на ново или се бъркам?

1
JulySS avatar JulySS 4 Точки

Съгласен съм с колегата, все пак е нужно да се обръща внимание на онлай студентите.

Нищо лично към лектора, но като гледам как сложил микрофона не съм сигурен, че и на видеото от екрана ще се чува нещо.

Поздрави

0
tpettrov avatar tpettrov 4 Точки

Наистина трябва да се обърне внимание на записите на видеото. Несериозно е това, което се случва.

Подкрепям и идеята на колегата alabama415  за създаването на фейсбук група.

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Може ли някой от екипа да потвърди, ще има ли видео от екрана на лектора, защото другото е просто безполезно /не се чува, не се вижда ясно/?

Поздрави

0
VeraG avatar VeraG 1 Точки

Абсолютно нищо не се чува.

1
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1582 Точки

Video (screen) - XAMPP - 23 January 2017 - Stiliyan Ivanov - 24:59

Video (camera) - 23 January 2017 - Stiliyan Ivanov - 2:17:08

Къде е другата част от лекцията ?

Дано да се запише ново видео.

0
25/01/2017 11:50:27