Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Видео - PHP Installation, Configuration and Basic Syntax проблем?

Здравейте, заглавието не е много добро, но толкова мога - та на въпроса само това видео, което е от стената ли ще има, защото е адски тихо и защо се бавят толкова видеата? Онлайн потребителите едва ли не дебнем кога ще бъде пуснато видеото не знам каква обработка му правите, но става така, че се изостава, а курсът е интензивен. Какво се случи на предния тех модул, който мина видеата се качваха едно на следващия ден другото на същия ден и в един момент човек не успява да прегледа нещата както трябва мисля, че трябва да се обърне внимание на това нещо. Малко ми се препокрива на места запитване с другата тема но ...

Тагове:
2
PHP Fundamentals 24/01/2017 14:42:19
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

На страницата са качени подобрени видео материали за занятието :) 

Благодарим ви за търпението!

1
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

Абсолютно съм съгласен с теб.... според мен от видета от камерата няма смисъл.... нито се чува нещо нито се вижда по-добре да качават с предимство видеото от екрана, от него се вижда какво показва лектора на лаптопа и звукът от микрофона!

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ще качим в най-скоро време и видео от екрана на лектора.

2
alabama415 avatar alabama415 101 Точки

А дали софтУни ще направят отново фб група ?

0
bedamusa avatar bedamusa 8 Точки

Да предположа ли, че е имало проблем с записа и трябва да го направите на ново или се бъркам?

1
JulySS avatar JulySS 4 Точки

Съгласен съм с колегата, все пак е нужно да се обръща внимание на онлай студентите.

Нищо лично към лектора, но като гледам как сложил микрофона не съм сигурен, че и на видеото от екрана ще се чува нещо.

Поздрави

0
tpettrov avatar tpettrov 4 Точки

Наистина трябва да се обърне внимание на записите на видеото. Несериозно е това, което се случва.

Подкрепям и идеята на колегата alabama415  за създаването на фейсбук група.

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Може ли някой от екипа да потвърди, ще има ли видео от екрана на лектора, защото другото е просто безполезно /не се чува, не се вижда ясно/?

Поздрави

0
VeraG avatar VeraG 1 Точки

Абсолютно нищо не се чува.

1
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Video (screen) - XAMPP - 23 January 2017 - Stiliyan Ivanov - 24:59

Video (camera) - 23 January 2017 - Stiliyan Ivanov - 2:17:08

Къде е другата част от лекцията ?

Дано да се запише ново видео.
 

0
25/01/2017 11:50:27
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.