Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки
Best Answer

Видеата се гледат само вече в сайта на софтуни.
Идеята е когато направят виртуална класна стая всичко да бъде на едно място във сайта им.
Никои не може да те спре да свалиш видеата и да ги ползваш както решиш след това...
Ти си платил за тези видеа и те са под "Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International" license.

 

 

0
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

Meрси за отговорите,но не съм плащал за тези видеа специално и от линкка не мога да разбера нищо.?!?Идеята да се изтеглят и гледт локално ако е позволено също е добра,защото скоро ще съм известно време на място с ограничен интернет.Но в ютюб просто ми е по-удобно за гледане поради ред причини.

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Моето решение, както и това на много други тук, се казва Video DownloadHelper.

0
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Колега EmilZonev защо не си оставил в профила си никакви данни за връзка със теб?
Ако правиш екипен проект как да се свържат колегите със теб?

1
26/01/2017 13:15:09
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Eдна от важните теми за форума отговаря на въпроса ти, отделно има няколко освен твоята вече. Чети преди да пишеш :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.