Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

damyan91 avatar damyan91 91 Точки
Best Answer

Здравей, 

като си влезеш в профила, полето където трябва да въведеш номера на чипа стои под "ЗАВЪРШЕНОСТ НА ПРОФИЛА" - мисля че трябва да ти пише "НОМЕР НА КАРТАТА".

0
Sunny avatar Sunny 1 Точки

Да бладогаря ти ,чудех се каква е тази карта дали е за чипа.

0
MarikMayhem avatar MarikMayhem 8 Точки

Съжалявам че повдигам стара тема, но не мога да намеря къде да си регистрирам чипа с новия лейаут... 

0
Lyubohd avatar Lyubohd 137 Точки

Здравей,

Когато ни раздадоха чиповете казаха че има някакъв бъг и затова сега няма такова поле, но когато бъде оправен, полето ще бъде налично на мястото където колегата по-горе е обяснил.

Поздрави!

Любо

0
MarikMayhem avatar MarikMayhem 8 Точки

Благодаря много =)

0
Lyubohd avatar Lyubohd 137 Точки

Здравей отново,

Чиповете вече са активни и от понеделник започва зачитането на присъствията.

Любо

0
martinvalchev2 avatar martinvalchev2 1 Точки

Аз като съм онлайн форма на обучение, няма да имам такъв чип нали ?

0
petkov91 avatar petkov91 16 Точки

 Няма да ти е необходим колега. Чипа е само за присъствена форма и чрез него се следи посещаемостта на занятията. Съответно се дават бонус точки за присъстие или не :)

0
22/01/2018 10:21:31
traykova44 avatar traykova44 93 Точки

Това за кой курс е ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.