Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vikingat avatar vikingat 0 Точки

Задача 8 от упражненията на 26,012017 Create View Employees Hired After 2000 Year не работи в Judge

Здравейте колеги,

Не за първи път имам следния проблем - задачи, при които трябва да дам опцията "Run skeleton, run queries & check DB." не работят в Judge. Нямах достатъчно веме да потърся дали някой не е публикувал решение на този проблем, затова реших аз да задам въпрос, защото в документацията липсват каквито и да е указания по тази тема, които би трябвало "по default" да ги има.

В случая става дума за гореспоменатата задача, кодът, който изпълнявам, е

CREATE VIEW V_EmployeesHiredAfter2000 AS
SELECT FirstName, LastName FROM Employees WHERE DATEPART(YEAR, HireDate) > 2000
GO

И при мен работи без грешка, но в  Judge ... уви, не. Дори и други задачи, които съм "качвал" чрез тази опция, ми връщат съобщение Compile Time Error

Та, въпросът ми е при тази опция т.е. "Run skeleton, run queries & check DB." трябва ли да пиша пълните заявки за създаване на цялата база данни, и таблиците, и записите, които се използват, всеки път или има и друг начин.

Благодаря предварително за помощта!

0
Databases Basics
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Ако съмбитваш с това "GO" в кода, няма как да работи.

0
27/01/2017 12:52:49
vikingat avatar vikingat 0 Точки

Здравей, Пробвах по всякакви начини, с GO код, без GO код, с всички заявки от създвавне на базата данни до изпълнение на задачата, все не става. Просто GO кода го "копнах" по инерция.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Решението ти е вярно. Опитай пак да го събмитнеш.

0
vikingat avatar vikingat 0 Точки

Благодаря ти! Ще пробвам отново. Просто срещам проблем с опцията Run skeleton, run queries & check DB, каквото и да се опитам да събмитна чрез нея, все ми дава Compile Time Error. Пробвах и на минали задачи, и на текущи, както и да ги събмитна, получавам същото, когато се наложи да ползвам тази опция.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.