Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stefan24 avatar Stefan24 5 Точки

Продължение на курсове при прекъсване

Здравейте, искам да попитам нещо съфорумниците дето знаят нещо по въпроса и лекторите.. Взех си входния изпит в Софтуни с 6.00, след което продължих към Tech Modulа, но нямах възможност да си направя проекта и да се явявам на изпитите. Сега ми предстои и операция на дясната ръка което ще ме държи известно време с гипс..

Та искам да попитам като съм готов да се върна от Basics ли трябва да почна пак или има вариант да се продължи директно от модула дето е след самия входен изпит? И ако да каква е процедурата по-точно ест..

0
Въпроси за SoftUni 28/01/2017 10:55:27
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки
Best Answer

Преди време някъде във форума пешеше че 1 година ти пазят резултата от Basic.

Вариант 1.Плашаш си таксата отново на 50% цена за Tech Modulа.
Вариант 2.Плашаш си таксата 20лв само за изпит.

0
Stefan24 avatar Stefan24 5 Точки

Това и за по натам ли важи попринцип? (не взема някои модул и после 1 година пазят оценката или само за входния изпит?)

Мерси за бързия отговор иначе : ))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.