Ежедневни проблеми с Judge

Здравейте. "Judge" отново не работи. За последната седмица не мога да се сетя ден, в който да съм седнал да порешавам задачи и да е можело да се събмитват решения. Предавам решения, които не знам дали дават 100/100 и изобщо дали дават някакви точки. Налага се да дебна Judge кога е проработил за да видя дали са минали решенията ми от преди 5 дни. Сещате се, че вече съм на съвсем различна задача и вместо да се съсредоточа върху нея аз се връщам да оправям старите, които не са минали. От една страна е добре защото си преговарям, но проблема е че както много други съм работещ човек и си планувам времето. Днес имам време да решавам задачи 5 часа но не мога защото Judge отново не работи. Започвам да затъвам с материала и то не защото не се готвя, а защото Judge не работи за пореден път. Всички сме дали по 400 лв и смятам че имаме право да се готвим и да решаваме задачи когато ни е удобно на нас а не когато Judge сработи.  Въпроса ми е дали Judge скоро ще заработи и дали ще можем да се готвим когато ни е удобно на нас. Извинявам се за острия тон но съм сигурен, че ще ме разберете.