Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Curious avatar Curious 33 Точки

[Homework] Java Advanced - 02. Sets and Maps - Задачa {4} - Fix Emails

Здравейте колеги, опитах се да реша задaчата и примерните тестове в заданието ми минават. Пускайки я в джъджа, вторият от нулевите тестове не мина и очакваният изход изглежда грешен, понеже гледам че все пак доста хора са си изкарали точките на тази задача, допускам че е при мен някъде грешката. Може би трябва да направя някаква по-сериозна валидация за формата на е-мейлите? Благодаря предварително. smiley

Код: http://pastebin.com/hRG6fzjC 40/100
 

ПС: Условията в заданията от май 2016 и януари 2017 леко се различават. Във януарската версия има допълнително условие за е-мейли завършващи на '.com'.

Тагове:
-2
Java Advanced 28/01/2017 23:25:26
vancho avatar vancho 430 Точки

По-скоро логиката нещо. Ето ти решение - ЦЪК

0
28/01/2017 22:12:46
Curious avatar Curious 33 Точки

По-скоро логиката ти е счупена.

Погледна ли ми кода, преди да отговориш? Кодът ти е идентичен с моя и твоя код фейл-ва същите тестове. Може би проблема е в тестовете на джъджа

0
28/01/2017 23:22:42
Andrian avatar Andrian 4 Точки

Имейли завършващи на .com също са невалидни. Изпуснал си го.

1
Curious avatar Curious 33 Точки

Прав си, благодаря ти. Във заданието от май 2016 го няма това подусловие.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.