Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

HristoKrastev avatar HristoKrastev 0 Точки

[Курс QA Fundamentals - януари 2017] - Предложение, за интервю.

Здравейте,

 

Предлагам да направим тестово интервю, когато напреднем малко с материята(лекциите).

 

Формат оставам да направим с помощ на останалите от курса:

 

1. Както предложи лектора, нека да е с лимит от 30мин.

2. ...

 

Поздрави,

Ицо

Тагове:
Carlitos avatar Carlitos 15 Точки

Много добра идея! Би било добре и ако се покаже примерно CV или се дадат насоки за подходящо CV за QA длъжности, особено за хора, които нямат предишен такъв опит и ще разчитат главно на курсове и сертификати, за да ги поканят на интервю. 

Относно въпросите за интервю, мен лично повече ме интересуват въпроси по теми, които са по-малко застъпени в курса, примерно какви въпроси може да те питат на интервю за SQL, HTML и други.

0
evittlyemov avatar evittlyemov 4 Точки

Здравейте,

Страхотна идея! Искам само да обърна внимание, тъй като съм в онлайн форма на обучение, ако е възможно да бъде записано, както лекциите се провеждат. За съжаление нямам, а вероятно и други в тази форма, възможност да присъствам (именно за това съм в онлайн форма:).

 

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.