Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки
Best Answer

Колега, аз имам z510, който освен по- малкия екран е същия като 710. Моя също е Full HD, матов и съм страшно доволен. Аз лично не съм фен на i7- ците процесори, но 4700MQ върши работа. Хард- а е добър, хибридната система работи значително по- бързо от обикновенно HDD, но бих ти препоръчал да инвестираш (било и след време) в едно caddy с SSD вътре. Дори аз бих махнал Хдд- то и бих набучил едно 512ГБ ССД, ще лети! 

Охлаждането засега е ок, не е като някой Think pad- ове, които имат 2 позиции на вентиалора- ON/OFF, работи си нормално и температурата е нормална. 
Батерията наистина е дървена и живота и е смешен на моменти, но съм докарвал на макс brightness 4 часа във VS, chrome и един фотошоп за известно време. Ключа към бараката при батерията е да не използваш touch pad- a, въобще да го деактивираш докато е на батерия и да си ползваш една мишка, над 80% от консумацията идва от там. 
Според мен лаптоп- а доста добър и вече един месец съм зверски доволен от покупката.
Успех :)

3
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

На мен touchpad-а ми е адски досаден и често пъти го натискам с длан докато пиша. Заради това на моя лаптоп съм активирал функцията винаги да ми изключва автоматично touchpad-a когато включа мишка. Странното беше, че при някои лаптопи в настройките на synaptics липсваше тази опция, но след промяна в regedit се отключва.

1
VNikolov avatar VNikolov 51 Точки

Това с дланта е доста досадно, но си има решение - теглиш ELAN драйвър, настойваш си го колко да е чувствителен и проблема изчезва. Мишката е доста по удобна, но някой път се налага да се ползва тъчпад-а и този драйвър е доста полезен :)

2
roots avatar roots 0 Точки
Разполагам със същия модел и съм много доволен.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.