Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EvgeniyPopov avatar EvgeniyPopov 1 Точки

Стаж от софтуни

Здравейте.
На учениците в софтуни, които изкарват добри оценки и имат над определен брой кредити спрямо изкараните модули, им се обещава някакъв платен стаж. Това важи ли за учениците, които не учат в София? Дистанционен стаж за учениците от по-малките градове търси ли се?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
NaskoGalchev avatar NaskoGalchev 4 Точки

Мен също ме интересува темата.Има ли възможност за дистанционен или на непълно работно време стаж.

 

1
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Тъй като всички дейности от стажантската програмам изискват присъствието на стажанта в даден момент, то хора, които не могат да присъстват тук при нужда няма как да се включат в програмата. 

1
NaskoGalchev avatar NaskoGalchev 4 Точки

Благодаря за отговора!

То е ясно, че в додени моменти трябва да се присъства.Въпросът ми е, дали има стаж който не  е на стандартното пълно работно време?

0
Wencii avatar Wencii 90 Точки

Питаш за стажантската програма на софтуни или дали ще ти намерят стаж като програмист?

0
NaskoGalchev avatar NaskoGalchev 4 Точки

Питам изобщо за стажовете в програмирането дали присъства

 възможността за различно от стандартното работно време.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.