Loading...
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки
Best Answer

Пробвай да върнеш дадата на комп. и би трябвало да тръгне :)

-2
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Ако ставаше толкова лесно wink Отдавна този номер не минава smile

0
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Само един сериал нъмбер те дели от ендлес версията.

1
Ivantsanev avatar Ivantsanev 1 Точки
Май не трябваше да го свалям от официалния сайт на Майкрософт,пиратите са си свършили работата ще си поправя грешката.
0
gzvezdov avatar gzvezdov 32 Точки

Здравей, колега. Visual studio Express 2013, е безплатната версия на Visual studio. Не би трябвало да има какъвто и да е trial период. 

Решението, което ти препоръчвам е да деинсталираш твоето Visual Studio  и да си го изтеглиш и инсталираш от :

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40787

Ако си студент някъде другаде би могъл да си изтеглиш от https://www.dreamspark.com Microsoft Visual studio Professional 2013 напълно безплатно.

 

7
taewu avatar taewu 23 Точки

да и аз го ползвам от там но има и кракната версия на ултимате  cool

1
lets_c0de_247 avatar lets_c0de_247 9 Точки

Най-първо виж дали си логнат с ъкауна и пощата, на които си се регистрирал. Майкрософт изискват да знаят кой им ползва продуктите и ти дава този трайъл ако не си логнат. Поне така беше при мен.

1
gbabaskerov avatar gbabaskerov 2 Точки

И на мен днес ми изтече trial версията, но си направих Microsoft account, логнах с него, и сега всичко е наред.

2
DJZoning avatar DJZoning 85 Точки

Да това е решението на този проблем и аз се справих с него по същия начин!

2
dimibel avatar dimibel 2 Точки

Здравей колега и при мен възнкна същия проблем, но след регистрация и логване с Microsoft акаунт нещата се оправят

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Това "животно" ми върви от 6 месеца на компютъра без грешка. ;)

-1
georgeangelov93 avatar georgeangelov93 2 Точки

Аз съм с про + вече използван акаунт и при мен този проблем се оправя с преинсталация на Studio-то. Така съм от началото на курсовете и нямам никакъв проблем. В ная лошия случай прави нов акаунт wink

0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Аз си сканирах бележника (първата страница), направих си нормална поща и им писах. Пратих им бележника а  те ми дадоха  ъкаунд.

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

Замунда, батка ! Или $200 :D Орязаните весии стават да си напишеш програма за Елка 1945 година. По добре си я намери от познатите ни места...Все пак сме от държава с неограничени кибер възможности... и недостатъчни заплати за да си купим лицензирани работи

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.