Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivandm5 avatar ivandm5 17 Точки

02. Recipe Card - Задача

Здравейте, някой ще ми даде ли идея как да центрирам бутона "see ingredients" в дясно до горния текст? Не мога да хвана идеята не мога да пипам html бутона е само с един class и не знам как да го направя
Judge ми даде 100/100 ама бутона не е както на картинката от ляво си седи.
 

main button.btn-primary{




    background:  transparent;
    height:  38px;
    line-height:  40px;

    border-radius:10px;
    display:  inline-block;
    float:  left;



    text-align:  center;
    width:  130px;
    padding:  0px!important;

    color: #ffffff;








}
main button.btn-primary:hover{




    background:  #ABCD38;
    height:  38px;
    line-height:  40px;

    border-radius:10px;
    display:  inline-block;
    float: left;

    text-align:  center;
    width:  130px;
    padding:  0px!important;

    color: #ffffff;








}

 

Тагове:
0
Web Basics 12/02/2017 11:36:36
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Ами той не е точно центриран.  Сложил съм му margin-left: 200 px. Ако държиш да го центрираш, сложи margin: 0 auto;
 

.btn-primary {
    display: block;
    clear: both;
    background: #B5C640;
    padding:12px 30px;
    border-radius: 25px;
    margin-left: 200px;
    color: white;
    font-size: 20px;
}

 

0
ivandm5 avatar ivandm5 17 Точки

Мерси.

0
worminer avatar worminer 104 Точки

Здравей,
Ами той като цяло не е центриран а просто изместен с margin на дясно спрямо лявата страна на контейнера му..
Или иначе казано това което е написал колегата YavorSpassov

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.