Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DodiIvanov avatar DodiIvanov 0 Точки

Как мога да изкарам пари от моя софтуер?

Здравейте колеги, направих един софтуер за мениджмънт на фитнес центрове и се чудя сега как мога да изкарам пари от него. Потърсих информация в мрежата, но не намерих нищо а си нямам на идея как стоят нещата!

Софтуера е десктоп приложени, базирано на Electron.jsNode.jsMongoDBAngular.js.

Ще съм ви благодарен за всякакъв съвет!

0
Общи приказки
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Започни да го предлагаш на фитнес центрове?

0
DodiIvanov avatar DodiIvanov 0 Точки

На мен не ми е ясно как стоят нещата с лицензите, че все пак ми се иска да си запазя софтуера!

0
13/02/2017 01:42:54
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Такъв софтуер като твоя може да се продава на подобен принцип, на какъвто е и Windows - купуваш си софтуера + ключ за твоята машина. Използван ключ не може да се ползва на друга машина. Иначе има стотици видове лицензи. Най-добре ги проучи обстойно, трудно някой ще ти ги разкаже на-две-на-три.

0
DodiIvanov avatar DodiIvanov 0 Точки

Мерси за съвета за ключа, ще се поинтересувам за имплементацията! Ако някой случайно има интерес как става работата с имплементацията на лицензов ключ в Node.js, за сега намерих това; license-key - npm.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.