Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

Доста подробни са обясненията в документа, всяка стъпка е подкрепена със скрийншот.

Не трябва да свикваме да получаваме всичко на готово, промяната на майндсета, за който Евгени говори всеки път, може би започва от човъркане в гугълwink

0
NinaK avatar NinaK 21 Точки

То това е бъдещата работа на QA. Да тества, да разбира по малко от почти всички сектори в IT сферата. Да знае как да си намира сам информацията. Всички тези неща допринасят на по-късен етап да можеш да си подготвиш тестови данни. Защото сега сайта е даден на готово за тестове, но когато трябва сам да създадеш данните, за да изпълниш тестовете, всяко знание във всяко направление допринася за свършване на качествена работа.

1
val.paenova avatar val.paenova 0 Точки

Съгласна съм за сферата и самообучението....това е ясно. Друго съм написала ;) 

0
Irrrka avatar Irrrka 19 Точки

Аз даже мисля, че домашното трябваше да е именно тестване на сайтове - cases, scenarios....а не е писане на код, т.к. в изискванията за записване на курса си е поставено условието да имаш покрит Основи на програмирането.

0
val.paenova avatar val.paenova 0 Точки

Съгласна съм с теб, и според мен трябва да е такова домашното, относно курса за Основи на програмирането съм го изкарала и твърдя че беше по-добре обяснено! Просто за домашното може и в лекцията да се спомене малко повече.

0
14/02/2017 10:41:26
AlexanderBindev avatar AlexanderBindev 3 Точки

Здравейте,

Някой има ли идея защо няма оценяване на домашните? Уж критериите са спазени, поне доколкото прочетох. 

А също така не виждам задание за домашно на следващата лекция/SRS/, въпреки, че системата явно очаква таковa.

 

2
lubo_mihailov avatar lubo_mihailov 1 Точки

И при мен го има същия проблем няма домашно а системата за предаване е активна

1
14/02/2017 19:52:23
Carlitos avatar Carlitos 15 Точки

Според мен никой няма оценяване на домашните, просто защото не виждам да имаме достъп до домашните на останалите. Би трябвало да има някаква форма за оценяване, както и за коментар, също и за оценка на коментара като полезен или не. Това е от страна на СофтУни и от тях зависи дали ще има възможност за оценяване. А за домашното за SRS им писах чрез формата за обратна връзка, че наистина няма домашно (доколкото знам) към тази лекция и не би трябвало системата да е активна и да тече краен срок, сигурно са объркали нещо, дано го коригират.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.