Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SeanDoherty avatar SeanDoherty -2 Точки

Проблеми с Judge системата

Здравейте,

Правейки си домашното, забелязох, че Judge ми показва всеки път една и съща грешка, която не иска да се оправи, а тя е следната:

Unexpected error: Incorrect background for body: expected 'rgb(255, 255, 255)' to equal 'rgb(29, 33, 30)' 

Всеки път в който си качвам домашното ми се показва тази грешка, след като многократно съм го направил да бъде така, както Judge го иска - rgb формат.

Идеи?

Благодаря ви предварително!

-2
Web Basics
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Принципно не мислех да ти отговарям поради това, че си нарушил доста от правилата на форума.

1. Нямаш описание за коя задача е проблема.

2. Нямаш пуснат код за да се разбере къде е проблема.

Как очакваш да позная коя е задача.

Не си видял условието на задачата, а именно: 

Text Color: #ffffff

Background Color: #1d211e, #e67c1f

Трябва да сложиш този цвят #e67c1f като background на body-то. 

Интересно е дали при теб работи както трябва тоест прилича ли на това което се очаква в задачата.

Judge не винаги е виновен, че не четете условията на задачата.

П.С Провери си кода и сложи някакъв код да се види, ако не се получи.

За справка може да видиш авторското решение от презентацията

Издирих ти решението и очевидно не си тествал решението. Нямаш линк-нат css-файл.

0
16/02/2017 17:23:03
worminer avatar worminer 104 Точки

Здравей, 

попринцип ако ти дава някаква грешка такава .. виж входа на теста и ще се ориентираш.
Не мога даразбера защо не е направено така че грешките да са четими..

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.