Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Лиценз/Регистрация за Enhancv

Здравейте. Понеже лицензите за Microsoft Imagine Premium вече работят, бих искал да попитам как става
регистрацията/лицензирането в enhancv.com (беше споменато, че ще получим Premium лиценз). Това помага за CV с по-добър дизайн, повече опции и т.н.

2
Въпроси за SoftUni 21/02/2017 18:38:46
v.angelov avatar v.angelov 12 Точки

И Аз имам същия проблем ... чакам отговор от екипа на Софтуни, които ще ми пишат, когато се свържат с екипа на enhancv и веднага ще ти пиша.

2
hthristov avatar hthristov 13 Точки

Аз се регистрирах със студентския имейл, но не мога да активирам премиум акаунта - отивам директно на екрана за плащане. 

1
Hristian233 avatar Hristian233 11 Точки

Здравейте,

аз активирах и ползвах премиум версията за 1 месец. След като е изтекъл този месец как мога да я активирам отново? Същия код не работи вече, а никъде не виждам как да поискам нов премиум код?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.