Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NonaG avatar NonaG 111 Точки
Best Answer

Пробвай при input

345 28 7

1  2  3

Не знам, дали ще изчерпи гърмящите тестовете. Като го оправиш, ако има още нещо, пиши. :)

 

0
21/02/2017 23:58:30
alex99q avatar alex99q 1 Точки

Оправих го и сега взима 100/100. Ако някой се чуди оправения код е http://pastebin.com/NAvip6wY

Благодаря за помощта.laugh

1
thereishope avatar thereishope 77 Точки

Да не отварям нова тема, примерните тестове всичките ми излизат верни, а в judge ми дава 0/100 :D, Ако някой може да хелпне, да ми каже къде е грешката в кода, ето го http://pastebin.com/1qnKTGXq

0
alex99q avatar alex99q 1 Точки

Не ти дава никакви точки, защото трябва да махаш елемент от листа само когато той е с повече цифри от елемента с най-малко цифри.

Знам че е малко объркващо, но се надявам това "разяснение" да ти помогне. smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.