Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Karlie avatar Karlie 438 Точки

LEGION RUN - да си направим отбор!

Колеги, навярно някои от вас са научили за Legion Run  от социалните мрежи. Който не знае какво е това, нека си пусне това видео и ще му стане ясно.

Ако на някого му изглежда забавно, но се притеснява, че не е достатъчно атлетичен - не бойте се, поне на мен идеята ми е да сформираме отбор за компания и майтап, а не за състезание. Е, ако има разни олимпийци измежду нас, които държат да се справят за норматив, може да направим два софтуни отбора - на спортистите и на спиртистите :)

 

Тагове:
5
Общи приказки
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Звучи интересно , може да сглобим един спортистки отбор , ако има съгласни :)

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

"Съдържанието в момента не е достъпно."

Предполагам, че говориш за това видео: ЛИНК

0
georgeangelov93 avatar georgeangelov93 2 Точки
Аз съм за тези с норматива . Изглежда доста забавно 😁
0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Да, това изглежда мега яко! И аз много искам да участвам, но с тия цени едва ли ще стане... не, че не си заслужава... иначе съм за нормативи и аз, за спиртен отбор не искам да си тествам лимитите :D

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Да , сега и аз видях цените и нещо ми се отходи , макар че ще бъде мега лудница

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Е, да, цената е солена - 84 лева на човек :(

Въпреки това, обаче, аз смятам да се запиша. Ако има и други желаещи да се поизкалят, пишете тук и като наближи 26-ти юли (крайният срок за записване всъщност е 22-ри) ще се преброим ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.