Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stanchev1 avatar stanchev1 122 Точки

Мисля ,че можеш да таксата е 50 лв.

0
anton00 avatar anton00 0 Точки

Благодаря!

0
AMladenova avatar AMladenova 4 Точки

Привет,

не съм част от екипа на SoftUni, но ще изкажа мнение, пък ако се наложи те ще ме поправят.

Не виждам какво може да те спре да се запишеш за изпит. Според мен трябва поне формално да се регистрираш за online формата за обучение(ако ти го позволява системата, postfactum) и след това да заплатиш таксата за изпит(която в твоя случай няма да е на промоционална цена от 50лв., а нормална-100лв.).

Така или иначе никой няма да следи дали гледаш лекции и дали правиш упражнения. Предполага се, че щом задаваш този въпрос или си достатъчно подготвен за изпит или си достатъчно подготвен :)

Поздрави,

Анна

0
anton00 avatar anton00 0 Точки

Благодаря!

0
Bullsized avatar Bullsized 153 Точки

Другото - винаги можеш да звъннеш на телефонната им централа (+359 899 55 55 92) и да ги попиташ, аз в началото като се бях объркал и не знаех още къде какво там ме насочиха :)

0
anton00 avatar anton00 0 Точки

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.