Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Notes avatar Notes 34 Точки

Програмиране по MAC OS

Здравейте ! Бихте ли ми препоръчали програма за кодене на C# под Mac OS Версията е Sierra! Благодаря ви предварително ! 

 

П.П. Дори и да не е специално за C# програмиране , няма да ви се обидя ако оставите и някой друг добър компилатор за Мак

0
Общи приказки
Mhristoforova avatar Mhristoforova 166 Точки
Best Answer

Вече има VS и за Mac, JetBrains също вадят билдове на Rider за Mac. Xamarin също не е супер зле.

ПП: Има разлика между компилатор и IDE, ти май търсиш второто :)

1
krasi1105 avatar krasi1105 380 Точки

Виртуална машина, Visual Studio, Visual Studio Code, MonoDevelop. Аз използвам първото, иначе трябва да си търсиш алтернативи за всякакъв друг софтуер на Windows.

0
27/02/2017 23:16:53
Notes avatar Notes 34 Точки

Идеята , като цяло , е да не се използва виртуална машина.

0
krasi1105 avatar krasi1105 380 Точки

Тогава пробвай останалите три.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.