Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

d3vildog avatar d3vildog 58 Точки

Въпрос относно курс C# ниво 0

Здравейте, 

 понеже сега нямах възможност да кандидатсвам за този курс на 5 юли по C# ниво 0, искам да знам кога ще е следващият курс, защото не успях да намеря информация за това. Благодаря ви предварително ;)

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Ако много искаш да учиш сега, мисля че ще се намери начин да се запишеш сега. Пиши на info@softuni.bg Все пак днес е още първата лекция. Ако не стане присъствено - онлайн може по всяко време или да учиш сам и да се явиш директно за изпит, за да успееш да влезеш с есенния прием. Иначе следващото ниво 1# след септемврийското, ще започне чак януари месец.

2
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Дори и да не успееш да се запишеш (в което се съмнявам), не се обезкуражавай, защото дори ако учиш онлайн може да се справиш с материала също толкова добре, стига да положиш достатъчно усилия.

Недостатъците са, че не можеш да предаваш и оценяваш домашни, но и така да е, нищо не пречи да ги правиш и без това (което горещо препоръчвам). smile

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Напротив, дори онлайн студентите могат да предават и оценяват домашно, просто не им влиза в оценката.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

surprised Това не съм го знаел. Още по-добре значи!

Благодаря за пояснението smile

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.