Loading...
IvoKostov1 avatar IvoKostov1 0 Точки

Отписване

Здравейте. Много исках да науча някои основи на програмирането, но в течение на обстоятелствата изгубих тази възможност и сега ми се налага да се отпиша от online курса, за който се записах, но никъде не намирам начин за отписване. Може ли да ме опътите? Благодаря предварително. :)

Тагове:
Sim0o0na:
Отговорено е.
ItsoDimitrov avatar ItsoDimitrov 28 Точки

Здравей ! 

За да се отпишеш от курс, който си записал, трябва да отидеш на страницата на самия курс и да натиснеш бутона, който се намира най - долу на страницата - 



 

 

 

0
IvoKostov1 avatar IvoKostov1 0 Точки

 Благодаря за бързия отговор, но за жалост, по някаква причина аз нямам такъв бутон

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Щом си онлайн и ако не си плащал такса за изпит мисля, че едва ли е някакъв проблем да си стоиш записан :)

0
Hofhearted avatar Hofhearted 11 Точки

Ако си онлайн няма нужда да се отписваш. Нито да ходиш на приемния изпит(ако не си го платил). -> Никой няма да те търси за абсолютно нищо. <- За това няма и бутон за отписване. Той е само за присъстващите, да не се запълват местата предполагам.

P.S. упътите*

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.