Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ruben avatar Ruben 7 Точки

[Homework] C# Basics - Introduction to programming - All Problem - Video Tutorial

Здравейте колеги.

Позволих си да направя едно видео, в което показвам как аз съм решил задачите от домашното и още 2-3 допълнителни неща.

Благодаря на всеки, който отдели време да ме слуша и дано сте разбрали нещо. 

life Is Short Have Fun

https://www.youtube.com/watch?v=As_bzRHaiZw&t=152s

 

1
Programming Basics
Hofhearted avatar Hofhearted 11 Точки

Линка който си постнал започва видеото от 2:32. Може да го оправиш. Като цъкнеш share на видеото отдолу ей този линк може да си го копираш. Ще започва отначало, не от средата laugh 

https://youtu.be/As_bzRHaiZw

Иначе видеото - супер е. Личи си че си напред с нещата.

0
05/03/2017 22:33:33
Ruben avatar Ruben 7 Точки

Благодаря ти за отговора и пояснението за линка. Ще се възползвам от това с линка за напред. Само да добавя, че съм объркал пост и пре фикс в клипа. Има обяснение в коментарите под клипа ( Сигурно и някоя друга глупост съм казал, моля ако някой намери такава да я напише тук ). Също всеки, който има коментар към моето домашно ( методите показани във видеото ) да остави тук коментар ако може и пример. Благодаря отново. 

0
gstefanova22 avatar gstefanova22 4 Точки

Много ти благодаря, че си отделил време!

Видеото е супер и ми помогна много да смеля информацията по по-прост начин. :)

А относно 6-та задача, аз я направих по следния начин:

 

  var n = int.Parse(Console.ReadLine());

                for (int row = 1; row <= n; row++)
                {
                    for (int column = 1; column <= n; column++)
                    {
                        if (row == 1 || row == n)
                        {
                            Console.Write("*");
                        }
                        else
                        {
                            if (column == 1 || column == n)
                            {
                                Console.Write("*");

0
06/03/2017 17:30:05
Deadworker avatar Deadworker 1 Точки

Много добро обяснение! Помогна ми много.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.