Loading...
sndos avatar sndos 1 Точки

Visual Studio 2015

Здравейте,

Откъде да инсталирам Visual Studio 2015, защото на линка в онлайн презентацията те препраща към версия 2017, а съответно тя изглежда по различен начин от това което се показва на курса (напр. нямам опцията за Console Application) ? Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки
Best Answer

VS 2017 си има всичко, включително и "Console Application", просто при инсталирането му вероятно не си избрал правилния модул:

Ето и темплейта за конзолно приложение:

0
08/03/2017 19:10:07
borkins avatar borkins 47 Точки

Пробвай от сайта на Microsoft тук.

0
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Здравей,

пробвай от тук: https://www.visualstudio.com/vs/older-downloads/

Не съм обаче сигурен, дали може, да се свали и да се ползва безплатно.

Виж там от ляво в долния край им някакво Join for free.

 

Успех!

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

здравей,

моето го инсталирах преди 2 месеца - "Visual Studio 2015 Community" - тази версия е безплатна, или поне една от безплатните.

същото е като от видеата на курсовете за него имаш 2 вариянта : Web  i Desktop моето е десктоп, за сега неми липсва нищо изтеглих си само допълнително една опция  която превръща  уиндоус приложенията в ехе. фаилове за инсталиране.

като цяло го потърсих в гуугъл , там наи - добре в саита на маикрософт или вижуал студио , от там при мен, поне беше така ,1 месец пробно го ползвах след това изискваше регистрация регистрирах се и сега си го ползвам без никъкви проблеми.

надявам се че съм помогнал

0
sndos avatar sndos 1 Точки

Благодаря на всички за информацията! Успях с 2017.

0
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Аз съм с VS 2015 Enterprice и съм доволен.Има си всичко и работи що годе бързо.Свалих го от арената.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.