Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки
Best Answer

Няма свободен достъп. Единствено и само лектори и администратори имат достъп до решенията.  

1
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

За пръв път чувам, че е възможно.

0
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

И аз за сефте чувам.

0
11/03/2017 13:24:43
morski77 avatar morski77 137 Точки

Мисля,че само администратори и тези които преподават могат да го правят.

На някоя лекция видях че има такава възможност и се виждат решенията на потребителите,но явно на нас не ни достигат правата.

0
krasi1105 avatar krasi1105 380 Точки

Ако искаш да гледаш чужди решения можеш да търсиш в форума, повечето задачи ги има.

2
milentertimend avatar milentertimend 25 Точки

Във форума има отделни задачи на отделни потребители. А аз искам да мога на всяка задача да разглеждам събмитнатите решения, без значение колко точки са изкарали. Смятам, че тази опция би била полезна на много от нас. А и по този начин, ще мога да разглеждам различни решения на една и съща задача.

1
krasi1105 avatar krasi1105 380 Точки

Пиши им на info@softuni.bg, може да ти обърнат внимание.

0
11/03/2017 16:07:32
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Наков беше казал че твоето предложение ще стане реалност когато заработи виртуалната класна стая.

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Съвсем нормално е да няма достъп,нали някой ще си копира(препише) някой отговор и ще си реши всички домашни,а те все пак имат тежест и за крайната оценка.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.