Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

toshko93 avatar toshko93 10 Точки

Начало на 1# ниво

Карам C# Basics Май, чийто изпит е на 25/07.

Някой знае ли кога започва 1во ниво точно, тъй като смятам да поработя малко на морето и трябва да знам кога да се върна в София? Като включим и записвания и т.н.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Reath avatar Reath 188 Точки

При моя випуск 1во ниво започна около максимум седмица след изпита. Не е нужно да ходиш за специално записване присъствено, можеш да си платиш по банков превод таксата и си се записваш през интернет кои лекции ще посещаваш.
Поздрави!

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Миналата седмица започна нов подготвителен курс C# Basics July, като двата курса, May и July ще имат общ прием. Това означава, че ще започнем обучението си реално началото на септември предполагам, тъй като трябва да мине и юлският курс, след което се прави класиране и записване. От последните дни има няколко теми във форума по въпроса, може да ги разгледаш, би трябвало да са все още на първите 2-3 страници.

Едит: ето тази тема мисля е по същество.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ниво #1 есента започва в първата седмица на септември.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.