Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Daniel.Kolev avatar Daniel.Kolev 9 Точки

[Въведение в програмирането със C#] Lambda and LINQ

Здравейте, искам да питам относно тази лекция, Lambda and LINQ , и общото с книгата "Въведение в програмирането със C#" ,  лекцията е от глава 22 ? Или греша?
Тъй като Advance Collectionnsпредполагам е глава 11 "Създаване и използване на обекти"? Тъй като се мъча да чета заедно с лекциите, но ми изглежда малко объркано или аз му губя допирната точка.
Съжалявам, ако въпроса ми изглежда не на място, но съм онлайн обучение и понякога ми е малко по-трудно :)

Тагове:
0
Programming Fundamentals 16/03/2017 16:25:19
Sim0o0na avatar Sim0o0na Trainer 567 Точки

Книгата на Наков обхваща материал, който не се изучава в този курс( а част от него изобщо в СофтУни), като например глава 20, 19, 17 и други. Затова в началото на книгата в съдържанието ясно е описано главата какво съдържа, така че по-скоро чети главите по съдържанието на материала. Хода на лекциите в книгата и този на Programming Fundamentals се различават в един момент.

Успех :)

 

0
16/03/2017 16:24:49
Daniel.Kolev avatar Daniel.Kolev 9 Точки

Благодаря.
Да, усетих, че се различават по хронология, но примерно Programming Basics беше първите 6 глави от книгата, което улесни адски много. Затова си мислех, че и този модул ще е на подобем принцип, но е доста по-разбъркано.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Колекциите са серия от глави, в частност 16та и 18та глава.

0
Daniel.Kolev avatar Daniel.Kolev 9 Точки

Колекции са 16 и 18. А другите можеш ли да обобщиш кои къде са?
Благодаря за бързата реакция.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.