Loading...
bobno avatar bobno 17 Точки

Грешка при опит за хостване на сайт.

Здравейте, наскоро си купих домейн и реших да кача един пробен сайт с PHP/MySQL, купих си домейн и хостинг услуга, дадоха ми акаунт в cPanel ъплоуднах файловете през FileZilla, свързах mySql-a но ми излиза тази грешка http://imgur.com/a/w2hpK  Когато си пусна проекта през localhost-а няма никакъв проблем. А ето и въпросния проблемен файл > http://imgur.com/a/iazlp

0
Общи приказки
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Може да пробваш, това към което те насочва грешката - за APP_ROOT да сложиш "" или "/blog".

1
bobno avatar bobno 17 Точки

Пробвал съм, там където е 'blog' да сложа /blog и "", но без никакъв резултат.

0
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Тогава най-лесното е решение е да се свържеш със support-a на самата компания - те би трябвало да те насочат към правилното място.

0
Fornt.Improve1 avatar Fornt.Improve1 2 Точки

Коя е хостинг комапанията и проблемният домейн?  Проблема може да е при тях, не при теб. Или може да имат рестриктивни правила, за формулиране и достъп до директории и ресурси с оглед защита на сигурността. Имал съм подобни преживявания с поне една хостинг компания.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.