Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

важно е при образуването на процентите и общият резултат да не делиш интове защото връща също цяла стоиност .след сумирането на всички оценки делиш на общият брои студенти за да получиш средния успех.и да попитам накрая защо неслагаш къдрави скоби след ифовете, забелязвам доста колеги пишат така?

0
MilenaAdzhemova avatar MilenaAdzhemova 50 Точки

Когато е само 1 ред може без тях/но само за 1 ред/.Така ми е по-удобно.Кода е по-къс е го виждам по-нагледно.

1
emilia98 avatar emilia98 92 Точки

Здравей, Milena!
Малко преди теб, беше отворена същата тема, която касае и теб. -> линк , но това, което ще напиша, не се отнася конкретно за теб, затова не го приемай като hate, а по-скоро като съвет.

Не критикувам никого, просто давам един съвет:
Преди да пускате тема, проверете дали преди вас някой друг не е задал въпроса, който и вас ви интересува.

2
18/03/2017 13:24:23
MilenaAdzhemova avatar MilenaAdzhemova 50 Точки

Не я видях. Погледнах до 3та страница назад.Може да е станало,докато се чудя и мая. Моля за извинение!

И мен ми е по-лесно вече да я има темата.

0
emilia98 avatar emilia98 92 Точки

Няма проблем. Случва се, докато напишеш темата, измислиш как да зададеш въпроса си и т.н, някой друг вече да го е задал, и то няколко минути преди теб.
Казвам го, защото всяка нова тема е допълнителна работа за модераторите, пък и е по-добре всички въпроси към една задача да се намират на едно място, а не на сто.
 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.