Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

Blog PHP - Symfony - Не се зарежда summury в index.html.twig

Здравейте! Имам проблем при зареждането на индекс страницата след като добавих html-a за изреждане на въведените статиите. Не мога да разбера защо изпълнението не минава през функцията getSummury. Текста на проблема е:

Neither the property "summury" nor one of the methods "summury()", "getsummury()"/"issummury()" or "__ca()" exist and have public access in class "SoftUniBlogBundle\Entity\Article" in blog\index.html.twig

Някой някакви идеи?

 

 

 

0
Fundamentals Module
radeff avatar radeff 11 Точки
Best Answer

А така ли са ти oписани в Article? summury да не би да е summаry, а getsummury да е getSummary? И т.н.

0
vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

С копи пейст минах навсякъде за по-сигурно, няма промяна.

0
radeff avatar radeff 11 Точки

Пробва ли да изтриеш var папката и да пуснеш сървъра отново?

0
vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

Да, евала колега, точно това е бил проблема, но под доста коварна форма! В twig страничката се казва summary атрибута, а аз съм го кръстил навсякъде summury и при мен разминаване няма, но View-то просто търси друга променлива. Разрешена е загадката, която сам си сътворих...

0
Martin.T avatar Martin.T 35 Точки

Колега досега се борех и аз с блога ухааа :D отивах в SoftUniBlogBundle папка Entity оваряш Article и търсиш getSummary i setSummary 100% са private  направи ги public и си готов

0
vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

Това беше от първите неща които пробвах. Нямаше резултат... Set e private, но get е public, която вика set-a.

0
Martin.T avatar Martin.T 35 Точки

На мен ми прасна 1 към 1 като твоята грешка и аз направих само това get и set public и си потпали... Само до толкова мога да ти помогна.

0
vdim15 avatar vdim15 Trainer 43 Точки

Късметлия си, браво

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.