Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
ngenov avatar ngenov 0 Точки

QA Automation

Здравейте,

Въможно ли е да коригирате качестовото на звука във видеото от лекцията за C# Overview, понеже звукът е наистина много слаб.

Благодаря предварително.

Николай Генов.

Тагове:
0
Open Courses
DJBuro avatar DJBuro Trainer 105 Точки
Best Answer

Зравейте, 

Извинявам се за качеството на записите, в момента работим по подобряването им. Ако не се получи софтуерното подобрение, отново ще направя записи.  

1
20/03/2017 13:39:38
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

А в джъджа всичко наред ли е, някои задачки не минават, а 12-та направо лиспва? :)

0
vankatabe avatar vankatabe 76 Точки

Предложение към лектора DJBuro - да направим секция във форума за QA Automation! :)

0
20/03/2017 19:30:44
tsvetelin.lozanov avatar tsvetelin.lozanov 0 Точки

Здравей , ще може ли занапред  да повтаряш въпросите на микрофона, когато те питат в залата.

0
dilyandimov avatar dilyandimov 1 Точки

"Course Introduction" не е по-добре! Невъзможно е да се разбере нищо,което е проблем за онлайн записалите се!

0
GeorgiNikolov94 avatar GeorgiNikolov94 2 Точки

Control Panel - Sound - десен бутон на Speakers - Properties - Enchantments - слагаме отметка на Loudnes Equalizations

Това проработи при мен.

Също така се надявам колегата да не е забравил на запише C# Оverview защото видеото от лекцията липсва.

1
20/03/2017 12:14:13

Благодаря, GeorgiNikolov94 , схемата ти с Control Panel - Sound - десен бутон на Speakers - Properties - Enchantments - слагаме отметка на Loudnes Equalizations работи!

А ти си опресни страницата на курса и ще видиш видеото за C#

0
GeorgiNikolov94 avatar GeorgiNikolov94 2 Точки

В лекцията на C# Overview видеото е само за QA преговор не знам дали в мен е проблема, но не виждам видео в което да се говори за C#.
Радвам се, че съм помогнал със звука! :)

0

О, извинявам се - аз просто още не съм го догледал видеото и не знаех, че не стига чак до C# :)

Но при мен излезе след refresh и реших да опитам да помогна :)

0

Благодаря, GeorgiNikolov94 , схемата ти с Control Panel - Sound - десен бутон на Speakers - Properties - Enchantments - слагаме отметка на Loudnes Equalizations работи!

Аз тръгнах по друг път (който пак работи) - да си сваля видеото със http://streampocket.com/ или аудиото с http://www.listentoyoutube.com/ и после да си го плейвам с плеър или с Audacity да увеличавам децибелите.

Друга идея е да си сложиш външни колони на лаптопа или поне слушалки - пак се чува по-добре, отколкото на високоговорителите - поне при мен.

0
20/03/2017 19:26:15