Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Въпрос относно софт уни

Здравейте, още не съм кандидаствал за нито един курс , но сега разглеждах въпросите във форумите и видях ,че на изпитите , условията на задачите са на английски, наистина ли е така? Извинявам се ако ви губя време , благодаря ви предварително.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Sim0o0na:
Отговорено е.
jabalka avatar jabalka 960 Точки
Best Answer

Здравей. Условията на задачите на първият изпит, който се държи в СофтУни (приемният) са на български език. След това се преминава на английски. Може да разгледаш примерни изпити тук. Залягай на английския от сега, според мен, но това не пречи успоредно да се запишеш и за Programming Basics.

Поздрави и успех!

1
George221b avatar George221b 64 Точки

Да така беше при мен. Наксоро бях срещнал изпит, от началния курс, които обаче беше на български. Мисля, че е имало изпити и на 2та езика. Истината е, че англииския е изключително важен в тази сфера и ако не го знаеш, само препоръчвам да го научиш :) Работата е там, че въпреки, че материала се преподава на български, всички термини са на английски. 

0
MartinYanchev99 avatar MartinYanchev99 2 Точки

Благодаря , Ви за бързият отговор. Относно научаването на езика - да неизбежно ,това е сфера , тясно свързана с английският. 
Просто аз лично трябва да започна от нулата както се казва и за това попитах. Още веднъж Ви благодаря.

0
George221b avatar George221b 64 Точки

Пожелавам ти само успех! :) Ако наистина си 99 набор, имаш страшно голямо поле за развитие ако започнеш от сега ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.