Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

indominus avatar indominus 10 Точки

Exam questions

Привет, тъй като изпита наближава, а аз не са ми ясни някои работи покрай него, реших да попитам във форума, пък дано да са полезни на някои лаици като мен :)

Виждам, че в програмата пише, изпита ще е на 26ти и 2ри април. Това две дати ли са, и изпита ще е разделен на две части или е по-скоро, ако не успееш да се явиш на едната, да имаш опция за другата?

Нищо, никъде не успях да намеря, да пише с какво трябва да отидем на изпита? В смисъл, трябва ли да си носим лаптопи? Ако да, то има ли нещо, което трябва да добавяме, премахваме като софтуер? Всичките 1000 и няколко стотин човека (ако гледаме статистиката на курса) на веднъж ли ще го правим изпита?

Мисля, че за сега това ми се въртеше в главата като въпроси, ако има нещо ще допълня още в мнението си :)

Тагове:
0
QA Fundamentals
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки
Best Answer

Изпитът ще се проведе в два различни дни, вероятно за повече удобство, за да може да си избереш дата, която предпочиташ. Ако отидеш в график залите ще видиш, че за 26ти пише за залата Code Ground - 16:00 Open Course: QA Fundamentals Exam, a за 2ри април в Inspiration залата пише 16:00 Open Course: QA Fundamentals Retake. 

Иначе мисля, че за всеки би било най-удобно да отиде с личен лаптоп, тъй като му е свикнал. Ако пък нямаш такъв, в залата има някъде около 20тина компютъра, и като пуснат имейли за запазване на място в залата ще има възможност да избереш една отметка, на която пише че нямаш личен компютър и искаш да ползваш такъв в залата, и така ще те сложи системата на такова място. Като софтуер нищо не трябва да махаш, не трябва да има включени фб, скайп, вибер и тн програми за комуникация. Възможно е да ни накарат да пуснем Sentinel Client (като цъкнеш профилната си иконки се намира под график зали), което е една малка програмка, която ги известява и почва да писука ако засече някакъв външен трафик (скайп, фб, примерно). И щом само една зала има за изпита, значи сме около 200 човека.

0
21/03/2017 16:48:48
indominus avatar indominus 10 Точки

Много благодаря, доста ми се поизясни.

А иначе, защото като отвориш инфото за курса, там са само 200 човека присъствено, и още 1000 онлайн, та за това се зачудих колко пък човека наведнъж, може да се хванем да изкараме този изпит.

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

То винаги е така с безплатните отворени курсове, много хора се записват за да видят какво е и да имат достъп до ресурсите, и после нещо ако не им харесва се отказват. Мисля, че Code Ground е най-голямата залата, така че ще сме сигурно около 200-250 човека

1
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Сега са изпратени имейли за запазване на място, и се оказва, че второто не е баш поправка, а просто са ги разделили на отделни дни, и може да избереш само едно от двете. Така, че ще си редактирам отговора, някой като отваря темата да не остане заблуден

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.