Loading...
mitaka00 avatar mitaka00 2 Точки

12 или 5 седмици

Имам колебания кое от двете да запиша.На programing basic имам 600/600 без затруднения.Tech модула,който е 5 или 12 седмици бихте ми препоръчали?

Тагове:
0
Fundamentals Module
dZf1aeA-ick.36 avatar dZf1aeA-ick.36 169 Точки

Ако мислиш, че би се справил с този от 5 седмици - запиши се за него. В началото още усетиш ли, че ти е нужно повече време, можеш да се преместиш в extended. (Има такава възможност, аз се преместих) Не си мисли, че разширената група е само за хора, които не са успели да получат максимум точки на изпита или учат по-бавно. За това по-дълго време получаваш повече упражнения, повече време да усвоиш материала и да се подготвиш сериозно за изпита. :)

1
22/03/2017 15:01:27
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Здрасти.Принципно когато започнеш Programming Fundamentals ще усетиш промяна в левела на трудност при задачите,тъй като се изисква повече алгоритмично мислене, което ще се развие,според мен, в този курс.Ако сравниш задачите от Basic с тези на Fundamentals ще се увериш сам.

0
StanBotev avatar StanBotev 6 Точки

Tech модула има чисто информативна функция . Споменават се много неща , но не се навлиза в конкретика . По принцип ако бързаш да завършиш и започнеш работа е по-добре да тръгнеш по 5 седмичния курс . В противен случай - 12 .

 

0
S.Georgiev91 avatar S.Georgiev91 37 Точки

Напълно съм съгласен с колегата. Ако не си сигурен точно с какво искаш да се заниваш в по-дългия формат на курса ще може да видиш основните неща във преподаваните езици и ще може да си изрбереш. За мен беше полезно. Ако имаш вече конкретна насока няма нужда да караш дългия курс.

0
v.saraminev avatar v.saraminev 5 Точки

Дали 5 седмичния модул е добър вариант за работещи? Получават се 5 седмици за 10 лекции и още толкова упражнения. С бейсик нивото проблеми нямаше, но разглеждайки видеата от programming fund определено нивото е друго.

0
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

И аз съм работещ, но смятам че до самото начало на курса има достатъчно време(2месеца), за да си вземем ако не всички, то поне по-голяма част от лекциите предварително, за да можем в тези 5 седмици по-скоро да изчистим неразбрани неща и да ги използваме като допълнителна подготовка или преговор за изпита.

0
22/03/2017 14:20:47
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

точно така , така или иначе има 2 месеца до началото на курса няма смисъл да ги губиш в стоене и почивка, по добре някъкъв курс на беисик ниво или от старите фундаменталс да прегледаш за подготовка.

0
spzvtbg avatar spzvtbg 581 Точки

в началото имах колебания кои език да започна да уча след много четене на форуми и коментари се реших на С#  и не съжалявам , направих си избора и продължавам с този език напред.В беисик курса също като теб с лекота взимах новия материал  и решавах задачите, за това ще се запиша на по късия вариянт все пак има 2 месеца до началото му.

освен това невиждам смисъл да сменям и езика, при това вече съм го  започнал.

а що се отнася до работата човек като е много добър в дадена област или език винаги може да си намери работа с него без значение колко е търсен.

така че помисли си сам какво те влече и смело напред.

успех!

0
shady_obeyd avatar shady_obeyd 50 Точки

Здравейте всички!

И аз като колегата изкарах 600 точки без кой знае какви затруднения, но обмислям да запиша разширеното обучение - 12 седмици, тъй като съм работещ и съм в онлайн форма на обучения. Да, ще си помогна от сега със стари лекции, но все пак не искам да избързвам.

Въпросът ми е друг - Тъй като днес се записах за Tech молула, но никъде не ми даде опция да си избера каква да ми е продължителността на курса. Това в последствие ли ще се случи или автоматично започвам 5-седмично обучение с опция да се прехвърля ?


Благодаря предварително! 

0
alekhristov avatar alekhristov 3 Точки

Здравейте и от мен! Аз също съм с 600 точки и точно това исках да попитам. Каква е натовареността на интензивния курс? Ще може ли да се съчетава с работа на стандартно работно време(делнични дни от 9 до 6) или човек изцяло е нужно да се отдаде на това нещо, за да успее да се справи с изпитите. Благодаря предварително!

0
daniellsbg avatar daniellsbg 20 Точки

На тези линкове можеш да провериш за дните и часовете в които се провеждат двата курса и по колко лекции и упражнения има всеки от курсовете.

Programming Fundamentals - Extended - май 2017

https://softuni.bg/trainings/1618/programming-fundamentals-extended-may-2017

Programming Fundamentals - май 2017

https://softuni.bg/trainings/1619/programming-fundamentals-may-2017

0
alekhristov avatar alekhristov 3 Точки

Благодаря много и аз ги гледах, просто исках евентуално да чуя мнение от някой, който е карал интензивния успоредно с работа.

0
Lubomirrrr avatar Lubomirrrr 32 Точки

Няма как да ти се отговори точно.....

За бързия курс си трябват поне минимум 5-6 часа на ден(всеки ден),а ти вече колко можеш да отделиш ти си знаеш.

0
Vlado23 avatar Vlado23 7 Точки

Да попитам, ако сме на 5 седмичния вариант, веднага след като мине изпитът ли ще има дата и за Software Technologies, т.е. да не се чака и extended-а да мине, че да се засекат.И след него дата и за професионалния без голяма пауза? Ако има излязло инфо, защото не намерих нищо конкретно.

0
daniellsbg avatar daniellsbg 20 Точки

5 седмичния започва на 22 май и свършва на 2 юли с изпит и на 3 юли започва Software Technologies.  който в до към 20 август.

12 седмичния започва на 23 май и завършва на 20 август с изпит.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.