Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

marshall1 avatar marshall1 0 Точки

Visual Studio

Кое Visual Studio e най-добре да използваме и също така нужно ли е някакви допълнителни плъгини,пакети и т.н.?

Тагове:
0
QA Automation
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

Аз ще ползвам 2015. Няма кой знае какво значение дали него или 2017.

За пакети мисля, че Венци ще показва в движение какво е нужно.

1
vankatabe avatar vankatabe 76 Точки

Аз за курса Programming Fundamentals ползвах някакъв онлайн компилатор (https://dotnetfiddle.net/) и пак си направих задачките. Че не ми се качваше "up to 8 GB" животно на компа.

Сега за този курс ще ми е трудно да се правя пак на интересен и все pак си качих ВСтудиото. Предпочетох 2017 пред 2015 само заради това: Минута 12:20 на https://softuni.bg/trainings/resources/video/13600/video-screen-18-march-2017-part-ii-ventsislav-ivanov-qa-automation-march-2017

Та на 2017 избрах basic функционалността + .NET (горе вдясно) функционалността. Казвам го, защото опциите за инсталиране поне за мен бяха доста и объркващи.

Иначе Iliev88  добре го е казал.

1
24/03/2017 11:17:07
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.