Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
ivaylo.yanchev.5 avatar ivaylo.yanchev.5 80 Точки

Имам проблем с преглед на теми във форума

Здравейте!

Забелязах, че имам някакъв проблем във форума и ми е интересно дали е само при мен - виждам, че в тема има примерно 8 отговора, влизам в нея и виждам само поста на автора на темата. Примерно, тук ми се получава винаги - избирам категория C# Basics, отивам на страница 2 и избирам темата "Без домашно". Пише, че има 8 отговора, а аз виждам само първия пост. Струва ми се, че нещо се случва като дам 2-ра страница, на първата всичко се отваря както трябва.

Какво правя грешно?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1385 Точки
Best Answer
Работим по въпроса, най-вероятно утре вече ще е оправен проблема.
0
Dexter avatar Dexter 119 Точки

Не е само при теб.  Не правиш нищо грешно. Просто екипа работи над форума / сайта и затова от време на време се получават някои аномалии (например освен това което си цитирал, днес по едно време ги нямаше категориите във форума).  Принципно тази тема, е добре да я пуснеш в този подфорум (категория) и да провериш, дали вече няма подобна / обща тема за проблеми със сайта / форума, защото мисля, че имаше такава, а може и да е повече от една.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
И при мен е така! Може автора да е скрил темата или да е нещо като заключена.
0
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Здравей,

Незнам защо се случва, но знам как да го излъжа :)

Ето я темата, която споменаваш: https://softuni.bg/forum/questions/details/78/1/

И същата тема, но със своите 8 отговора: https://softuni.bg/forum/questions/details/78

Просто премахваш единицата от края на URL-то и работи. Пак повтавям, незнам защо става, но като махнеш единицата работи при всички теми, които съм пробвал.

Поздрави

П.П. Може да е някой бъгав rewrite rule

1
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Защото подозирам, че по дефолт показва първия пост, поста на автора. Сега ще видя дали с "2" показва само втория и т. н. Ще си едитна коментара.

Едит: Не е това, но единицата наистина изглежда излишна. Странното е, че при второ отваряне на темата всичко е наред.

0
ivaylo.yanchev.5 avatar ivaylo.yanchev.5 80 Точки

Благодаря ви за съдействието! :)

Колега Dexter, линкът ти ми показва "Няма такава категория" - в Общи приказки ли е по-добре да я бях публикувал? Прегледах всички теми преди да пусна тази, може да съм я пропуснал...

0
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки
Тази "/1" на края, която мислите че чупи нещата, принципно е предназначена за странициране. Проблемът се оправя ако я замените с /0 или просто я изтриете.
/0 означава първа страница, /1 - втора страница, /2 трета страница и т.н.
0