Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки
Best Answer

Ето ви едно доооста добро тестче за познанията ви на любимия ви език JavaScript: CLICK

10
Valleri avatar Valleri 304 Точки

Ще добавя много полезен за мен сайт Codeacademy - JavaScript
Който е по-нетърпелив може да гледа клиповете от Телерик: Лекции
Бгкодер поддържа NodeJs код и си мисля че имаме достатъчно опит да учим в движение синтаксиса.

9
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

JavaScript като на длан, удобни "плакати" за бърза справка :}




А това може да е полезно за TeamWork-а:

15
reivs avatar reivs 15 Точки

Ето и един полезен саит, за всички начинаещи като мен http://www.codecademy.com/

2
Desso avatar Desso 146 Точки

За да разнообразя темата: ето две апликации за Андроид, които уж учат на JavaScript. Не съм ги пробвал все още, но е интересна идеята да учим навсякъде по всяко време от всевъзможни източници дори когато сме навън на разходка в парка или в кръчмата без компютър или лаптоп под ръка. Само за истински манияци laughing

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sololearn.htmltrial

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onelearn.android.javascript

2
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Интересни предложения - ще опитам как и дали става :)

Интересна е идеята и да се пише код от тел или таблет.

Ще опитам и Codeanywhere

 

Имаше един "пич" (както би казал политик от трибуната на НС), който представяше програма за писане на код с вербални команди. Причината да я създаде ако добре си спомням, е проблем с нервите в периферната нервна система - ръцете и пръстите на ръцете. Препоръчли му да спре да коди, за да не се влоши. И той потърсил решение, за да не се откаже от професията си или може би от едно от любимите си неща.

1
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

като си говорим за книги ето там е истината wink

2
Kibork avatar Kibork 87 Точки

Благодаря!

Ето и от мен малко материали за начинаещи:

JavaScript

jQuery

Поздрави,

Димитър!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.