Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Slamster7 avatar Slamster7 47 Точки
Best Answer

Може ли повече разяснение за това кога ще излязат оценки ? Точки и рецензии явно има ? И на каква база се точкува от 100 точки общо, какво се взима под внимание ?
И още един въпрос - има хора, които са правили само manual частта, тъй като automationa не е задължителен, но в рецензията е отбелязано, че липсва автоматизация, предполагам това няма да има влияние към крайната оценка ? 

1
NinaK avatar NinaK 21 Точки

И аз питам същото.

0
Iliev88 avatar Iliev88 39 Точки

Кой ти гледа оценки братче, всеки иска знанияlaugh

1
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Оценките показват колко знаем и колко сме научили.. и аз питам кога ще си разберем оценките?

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

@vankatabe Това ми е първият отворен курс в Софтуни и предполагам, че ще е както при другите нормални курсове - първо трябва всички да имат оценки, за да може да се направи класация. Малко странно, че изпита беше разделен на две части, и сега след като направят другата половина изпита в неделя, ще трябва и техните неща да проверят. В най-добрия случай бих предположил, че оценки ще има четвъртък-петък следващата седмица, или надявам се най-късно до понедленик по-следващата.

0
vankatabe avatar vankatabe 76 Точки

..Защото нали не затваряли записването за Automation, за да могат някои хора, които са на Fundamentals да видят как ще се справят и да се начудят дали да се запишат на Automation... А и си мислех, че втората дата може да се използва за поправка... И на мен ми е първи отворен, но гледах видеата от миналите такива курсове където става дума за възможност поправка на втората дата... а може би сега ме повече хора и затова са две отделни дати..

0
vankatabe avatar vankatabe 76 Точки

@ Iliev88 - Знанията ги придобихме на курса.

Платихме едни пари допълнително, за да ни ги оценят и да получим сертификат - искам да го покажа на баба cool

А и Jira accountпите ни с NinaK ще изтекат... Освен и за тях да си платим...? wink

2
01/04/2017 09:08:04
ZhelyazkovAtanas avatar ZhelyazkovAtanas 1 Точки

На мен днес Jira акаунта ми изтича... Доста неприятно!

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Предупредили сме проверяващите за 7 дневния trial на JIRA cloud-a. Взето е под внимание и инстанциите са backup-нати на компютъра на проверяващите. Оценки от първия изпит вероятно ще излязат до края на тази седмица, а на изпита от 1ви април - вероятно около (или след) Великден. Оценките от втората дата може да променят крайното класиране.

5
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Като гледам има вече резултат от изпита, обаче няма крайна оценка. Това ще стане след като се оценят и останалите ли? И максимума точки 100 ли е?

3
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Къде го видя този резултат, аз нямам :/ :D

0
petar.dimitrov.86 avatar petar.dimitrov.86 450 Точки

Профил => Обучения => Отворени Курсове => цъкаш стрелкичката до името на курса

0
PepSize avatar PepSize 3 Точки

Някой има ли изобщо вече оценка? Защото само точки без нея си е кофти.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.