Imgur is over capacity!
Loading...
+ Нов въпрос
Stenlym avatar Stenlym 7 Точки

Въпроси и отговори по домашната работа

Реших да направя този въпрос, за да не пишем само във Facebook.

За да не е празен поста - установихме, че  CPanel на freesubdomains не дава да се добавя домейн с .tk. (xxx.tk) . Купуваме домейн с .ga например и е ОК.

1
WordPress Basics 08/04/2017 18:17:56
IlyaZhivkov avatar IlyaZhivkov 1 Точки

Благодаря за информацията, добре че погледнах та си спестих губенето на време.

0
xsara avatar xsara 24 Точки

Ние ли трябва да проверяваме домашните работи?

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 263 Точки

Да. След изтичането на срока за предаване, ще може да свалиш колкото си искаш домашни за проверка минимума мисля, че е 3 броя. Ако не си предал домашно няма да можеш да проверяваш и съответно да оцениш домашно.

0
Tishkata75 avatar Tishkata75 1 Точки

Задължително ли е?

Дори при Online формата на курса?

0
Stenlym avatar Stenlym 7 Точки

Имам няколко въпроса по новата домашна работа. Моля за помощ!

1. Може ли да направим наш сайт на български, с показаната тема и структура, но с наш текст, заглавия итн?
  2. Какво да представлява текстовия документ, на който ще предадем домашното? Screenshots на страниците в  Word или линкове към screenshots на страниците? Или и двете.
  3. Проблем ли е Home Page да е с мое съдържание, с което се упражнявам по проекта, а останалите страници на база на дадените ресурси?

0
09/04/2017 01:37:56
georkom avatar georkom 8 Точки

Ако не се включвам твърде късно, да споделя моето мнение:

- предполагам, че линкове (ако работите с локален сайт), защото в противен случай размера на файла няма да отговаря на ограничението (1МВ).

- промените, за които става въпрос, не биха затруднили оценяването, според мен. Няма причина да не се направят

0
AnelyaDilkova avatar AnelyaDilkova 3 Точки

А да знаете къде може да се качат снимките от упражненето т.к. по точка 2 се бъгва -

• Insert the screenshots in tour homework document or upload them somewhere and provide links, e.g. http://imgur.com/a/A2fA4. - сигурно няма да стане тук защото от много време показва това съобщение и пак пробвам ама не става, ако не стане ще си сложа линк към сайта дано да няма проблем -

Imgur is over capacity!

Sorry! We're busy running around with our hair on fire because Imgur is over capacity! This can happen when the site is under a very heavy load, or while we're doing maintenance.

Please try again in a few minutes.

И ако някой знае как да сложа четири колони в една колона и да направя фона т.к. не става при мен, само отделно ми ги дава немога да вкарам 4, а  2 колони и се получи това, а не слято както е зададено в упражнението. Imgur is over capacity!

0
AnelyaDilkova avatar AnelyaDilkova 3 Точки

Според мен идеята е не всичко да е еднакво, а да се вижда, че си направил нещото и си разбъзикал функциите.

0