Loading...
Aa123456789 avatar Aa123456789 0 Точки

Windows System Administration

Здравейте колеги, преди три дни писах че имам проблем със свързването на cloud based-виртуална машина. Вече проблема го няма :D. Обаче този който е разрешил проблема ми,явно си прави някакви ташаци с мене, щото ми е сменена паролата и то сега виртуална машина има, ама парола няма, и пак не мога да вляза.....:D :D. Аз нямам нерви вече да се занимам, мина второто занятие от курса след 3-дни идва третото, а аз тая виртуална машина видях как изглежда на лаптопа на колегата :D, но не и на моя. Трета седмица ще почне от утре в която не мога да ползвам услугите предоставе ни ми от SoftUni за които допълнително съм заплатил! Няколко пъти се свързвах с екипа, то вече ме е срам да звъня. Така че.....дайте съвет какво да правя. Аз през седмицтата съм на работа събота и неделя най-много мога да обръщам внимание но ето....и през седмицата обръщам но по-мако разбира се. Чудя се да ли да не си изтегля парите и да се запиша в Cisco или другаде щото като гледам тука не става!

Тагове:
0
Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

Аа123... защо не зададеш въпросът си на лектора на следващата лекция, той ще ти отговори най-добре и ще ти помогне да си решиш проблема.

0
Aa123456789 avatar Aa123456789 0 Точки

Lubo, аз със лектора се свързах вече, но за съжаление не успя да ми помогне, защото няма достъп до виртуалните машини :)

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Чрез информацията, дадена тук, няма как да ти дам конкретен отговор, но оптималният случай би бил да дойдеш на рецепцията или да се свържеш с нас по мейл, откъдето да изискаме помощта на лектора на курса. 

0
Aa123456789 avatar Aa123456789 0 Точки

Здравейте, аз не живея в София,и доста ме усложнявате в момента с това идване до София,щом имате имейл напишете го в коментарите тук за да мога да се свържа :).

Благодаря за feedback-a

0
Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

Нещо ми стана интересно, записал си се за Присъствена форма на обучение, а не можеш да отидеш до София. Може ли да обясниш как ходиш на лекции, без да ходиш до София?

 

 

0
Aa123456789 avatar Aa123456789 0 Точки

Колега аз Срядата съм си я освободил като компенсирам работни часове през другите работни дни през седмицата,или грубо казано, за да ми е свободна Срядата бачкам по 11 часа през другите работни дни, ако си направиш труда да прочетеш отново коментара ще разбереш че имам в предвид това, че не мога да идвам до СофтУни по всяко време защото съм ангажиран.

0
04/04/2017 08:51:49
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.