Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
darulz avatar darulz 11 Точки

Промяна на курса ?!

Здравейте, кандидатствах за online обучение в университета но не знам защо (най-вероятно в бързината) съм кандидатствал за курс по C #.  Въпросът ми е има ли как, ако не е твърде късно да го променя на Web Fundamentals, JS и PHP, така че да гледам видео материалите от лекциите.

Поздрави

Филип Милев

0
Общи приказки
Best Answer

Т.е. C# не се пропуска ако искам да уча JS или PHP и задължително се минава и през него ?! 

Много благодаря за инфо-то

0
Petya avatar Petya 2460 Точки
Можеш да го пропуснеш и да се явиш направо на изпита, ако имаш познания по програмиране. На изпита можеш да избереше да пишеш между C#, C, C++, Java, JavaScript.
1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Подготвителният курс е само на C#, а ако искаш изпита може да ти е на някакви други езици. Не си сгрешил а това е единственият вариант . 
1
AlexanderIliev avatar AlexanderIliev 6 Точки

В момента се провежда подготвителния курс по C# неможе да се запишеш на друг защотото до момента не са се провеждали лекции по другите предмети :)

Еdit: освен това неможеш да се запишеш и на друг курс ако не си минал успешно подготвителното ниво освен в форма наблюдател

1
OK много благодаря на всички и успех ;)
1
Vacheva avatar Vacheva 153 Точки

Здравей,

В момента е активен само курса по C#. Този курс е подготвително ниво за приемния изпит.

Предполагам, че трябва да изчакаш до средата на Април, когато започне "семестъра".

Поздрави! :)

1
Valleri avatar Valleri 292 Точки
Тоест, по-късно тази година, ще има други курсове (интересува ме Ц++) , а приемния изпит е общ за всички специалности?
1
Vacheva avatar Vacheva 153 Точки

Да, разбирай го като "кандидат-студентски" изпит, след който започва първия семестър.

Тук е първата част от представянето. Всичко е обяснено.

1